مقالات

لیفت لثه برای چه کسی مناسب است؟
20 مهر 99 / توسط admin-parsiairanpour / در

لیفت لثه برای چه کسی مناسب است؟

لیفت لثه چیست؟

قبل از توضیح در رابطه با قیمت درمان ابتدا توضیح بدهیم که لیفت لثه چیست و چه کسانی باید این درمان را انجام دهند؟ بعضی افراد وقتی می خندند لثه هایشان مشخص می شود. که در اصطلاح به این مدل خندیدن لبخند لثه ای می گویند. برای اصلاح این مشکل با پیشرفت تکنولوژی درمان لیفت لثه مورد اجرا قرار گرفته است. این درمان با لیزر صورت می گیرد. بدون درد و خونریزی است. اطلاعات کامل تر در رابطه با لیفت لثه در سایت دکتر ایران پور قرار دارد. و اما در این مطلب ما در رابطه با هزینه لیفت لثه توضیح می دهیم.

لیفت لثه مناسب چه افرادی است؟

این درمان این روز ها متقاضیان زیادی دارد و به تازگی برای افراد جا افتاده است. هر شخصی که از عدم تناسب لثه با دندان رنجوده خاطر است این درمان را انجام می دهد. همانطور که می دانید لیفت لثه روندی برای درمان لثه های بالاتر و یا پایین تر از حد معمول است. که هر دو عدم تناسب فاصله لثه و دندان را نشان می دهند. و ظاهری درست را به لبخند شما نخواهند داد. مورد بعدی در هزینه لیفت لثه این است که شرایط لثه در هر فردی تفاوت دارد. برای برخی عمیق تر و برای برخی فاصله کمتری دارد. که این موضوع نیز در محاسبه قیمت تاثیر گذار است. در واقع هر چه شرایط برای لمینت لثه پیچیده تر باشد. هزینه آن نیز بیشتر خواهد بود. نوع اصلاح لثه و شرایط دندانی قیمت را تعیین می کنند. اگر می خواهید قیمت درمان شما مشخص شود نوبت یک جلسه مشاوره بگیرید.و بعد معاینه توسط دندانپزشک و توضیح تمام مواردی که باید برای دندان و لثه شما انجام شود. قیمت درمان شما مشخص می شود.

درمان لیفت لثه در چند جلسه انجام می شود؟

این درمان در یک جلسه انجام می شود. با توجه به زمان کم برای این درمان تقریبا ساده بدون درد و خونریزی است. می توان به آن جراحی سر پایی نیز گفت.

آیا هر فردی که لبخند لثه ای دارد می تواند این درمان را انجام دهد؟

ابتدا شخص مراجعه کننده باید یک جلسه مشاوره با پزشک خود داشته باشد. تا معاینه صورت بگیرد و شرایط لثه شخص مراجعه کننده بررسی شود. و بعد از آن در صورت صلاح دید دندانپزشک لیفت لثه برای وی انجام گردد.

درمان لیفت لثه چگونه انجام می شود؟

در جلسه ی اجرای درمان ابتدا بی حسی تزریق می گردد. در کلینیک دکتر پارسیا ایران پور این درمان با لیزر انجام می شود. از طریق لیزر دندانپزشک شروع به تراش دادن لثه می کند. و شکل دهی و فرم دهی مناسب لثه را انجام می دهد.

شرایط لیفت لثه به چه صورت است؟

قیمت لیفت لثه به شرایط مختلفی بستگی دارد. در هر کلینیک بسته به شرایط انجام و استفاده از هر روش قیمت آن متفاوت است. همچنین هر شخص شرایط مختلفی با دیگری دارد. در بعضی افراد لثه در بالاترین حالت قرار دارد. و در دیگری در پایین ترین حالت قرار دارد. بسته به این شرایط قیمت این درمان نیز متفاوت خواهد بود.

افزایش طول تاج لثه چیست؟

افزایش طول تاج لثه زمانی صورت می گیرد که فضای بیرونی کافی از دندان برای ثابت نگه داشتن تاج در دسترس باشد. دندان هایی که شکسته باشند و یا به خاطر پوسیدگی دندان تحت تاثیر قرار گرفته باشند.می توانند از ثابت ماندن تاج هایی که بر رویشان استفاده می شود جلوگیری کنند. در این پروسه میزان بافت لثه کاهش یافته و استخوان زیرین نیز تا حد مورد نیاز به عقب رانده می شود. در نتیجه فضای بیشتری از دندان های مورد نظر در دسترس قرار خواهند گرفت. مناسب بودن میزان تاج دندان بیرون زده از لثه یکی از عوامل مثبت در زمینه داشتن بهداشت دهان و دندان بهتر و راحتی افراد است.

هزینه لیفت لثه برای افزایش طول تاج چقدر است؟

تعرفه افزایش برای افزایش طول تاج بسته به نوع عمل (جراحی cl دندان یا افزایش طول تاج لثه با لیزر) متفاوت است.

 

نظر شما چیست ؟

عضو آکادمی دندانپزشکان زیبایی اروپا EAED
FA نسخه فارسیAR نسخه عربی